Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1247823
10074
346
Gergely Nóra (1956- ): Gombolyaggal játszó kismacska, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 20×29 cm
1330979
10075
346
Gergely Sándor (?-): Pihenőben. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
1962124
10076
346
14000
Gross Arnold (1929-2015): Kőröspart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1965712
10077
346
14000
Gulácsy jelzéssel: Merengő asszony. Olaj, vászon, sérült keretben, 68×42 cm
1944509
10078
346
Gulyás jelzéssel: Figyelő. Olaj-kollázs, vászon, 40×30 cm
1960772
10079
346
Gulyás László (1960-): Reggeli fények. Rézkarc (próba), papír, üvegezett keretben, jelzett,14×19 cm
1961120
10080
346
Guzikovszky Károly (?-?): Csernica. Olaj, vászon (kis lyukkal), keretben, 30×40 cm
1174041
10082
346
Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Betakarítás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×60 cm 1174035
10083
346
1174037
10084
346
1135675
10085
346
26000
1961391
10086
346
Helbing Aranka (1898-1974): Balaton part. Akvarell, papír, jelzett, 24,5×34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF