Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1363366
10312
346
Olvashatatlan jelzéssel: Poszáta. Olaj, farost, keretben, 29×19 cm
1745927
10313
346
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakok a parton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×55 cm
1535837
10314
346
Olvashatatlan jelzéssel: Doboldal fenyőfákkal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 48×37 cm
1611413
10315
346
Olvashatatlan jelzéssel: Korcsolyázók, olaj, vászon, díszes fa keretben, sérült, 33,5×50 cm
1961196
10316
346
Olvashatatlan jelzéssel: Demanovska dolina. Olaj, vászon, foltos, 55×90 cm 1961057
10317
346
Olvashatatlan jelzéssel: Snaucer. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 19×15 cm
1961050
10318
346
Olvashatatlan jelzéssel: Diadalív. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 14,5×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF