Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1726536
10263
346
1284174
10264
346
26000
Vojnits Richárd (1942-): Piknik vihar után. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1961467
10265
346
Vörösmarty Magda (1933-): Erdőrészlet. Tus, papír, jelzett (szárazpecsét), katalógussal, 23×31 cm 1937680
10266
346
Vöröss Tibor (1911 - 1999): Grafikák. Tus, papír, toll. Jelzettek + személyes okmányok. Összesen 12 db 1152066
10267
346
30000
Walter Gábor(1963-): Atomháború. Olaj, vászon, fa keretben, jelzett, 30x22 cm
1961335
10268
346
Weintrager Adolf (1927-1987): Elvonult a vihar. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 35×50 cm 1535867
10269
346
Weisz Zsuzsa (1925-): Kidőlt fa. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 1335766
10270
346
1995 Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Nyomat, selyem, üvegezett, hátul német leírással, 16×24 cm 1335576
10271
346
Zádor István (1882-1963): 10 eredeti litográfiája az orosz harctérről. A mappában 9db litográfia van, viseltes állapotban, Számozott 200/183. 32×23 cm (9db), mindegyik jelzett
1962275
10272
346
Zemplényi jelzéssel: Ablakban. Vegyes technika, papír, 42×60 cm
1949278
10273
346
Ziffer jelzéssel: Árnyékok a ház falán. Olaj, karton, gyűrődéssel, 36×55 1963483
10274
346
Ismeretlen jelzéssel: Cserkész az országzászló előtt. Tus, papír, 16x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF