Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1962856
10275
346
cca 1970 4 db szocreál dekorációterv, vegyes technika, papír, 18,5×30 cm 1962113
10276
346
3800
Jelzés nélkül: Naplemente a mezőn. Olaj, farost, fa keretben, 11×17,5 cm 1296900
10277
346
55000
1964083
10278
346
Jelzés nélkül: Pornó grafika, 3 db. Vegyes technika, papír, jelzett, 23×16 cm 1965996
10279
346
11000
Jelzés nélkül: Melegedő gyermekek. Olaj, vászon-karton, keretben, 60×50 cm
1962221
10280
346
Jelzés nélkül: Fekvő akt. (Modigliani után). Olaj, vászon, foltos, 50×30 cm 1919391
10281
346
Jelzés nélkül: Rózsák, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 37×25 cm
1924648
10282
346
Jelzés nélkül: Dombos táj. Akvarell, papír, levágva, 39×50 cm
1896861
10283
346
Jelzés nélkül: Ház a völgyben. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 28×39 cm
1949113
10284
346
Jelzés nélkül: Lápos vidék. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 31×45 cm 1962421
10285
346
Jelzés nélkül: Aktok, 3 db vázlat. Tus, papír, 20×31 cm 1934632
10286
346
Jelzés nélkül: Terefere. Tus, papír, 22×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF