Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1966797
10175
346
Négely jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, keretben, 55×42 cm
1689390
10176
346
Németh jelzéssel: Falusi ház, olaj, farost, festék lepattanással, 13×18 cm 1956697
10177
346
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×30 cm
1924578
10178
346
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányportré, akvarell, papír, jelzett, 30×35 cm
1924568
10179
346
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányfej, akvarell, karton, jelzett, 33×20 cm
1942513
10180
346
Nyári Lóránt (1928-1982): Tápéi legény. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm 1963316
10181
346
Ondrej Strapko (?-?): Faluszéli házak, olaj, fa, jelzett, keretben, 43×65 cm 1963347
10182
346
Ondrej Strapko (?-?): Tél a Magas-Tátrában, tempera, karton, jelzett, paszpartuban, 40×58 cm
1963341
10183
346
Ondrej Strapko (?-?): Vár, olaj, fa, jelzett, keretben, 45×63 cm 1962111
10184
346
Orosz István (?-): Esik. Vegyes technika, papír, 50×70 cm
927100
10185
346
Orosz István (1951-): Vármegyebál. Nyomat, papír, jelzett, sérült, 42×57 cm 1962134
10186
346
Orosz István (1941-1999): Lángban a hegyoldal. Vegyes technika, papír, jelzett, 34×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF