Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1966222
10151
346
Frans Masereel (1889-1972): 5 db fametszet, papír, jelzettek a metszeten, 16×11 cm 1966095
10152
346
Mattioni jelzéssel: Kislány virágokkal. Olaj, karton, 50×38 cm 1395693
10153
346
Márton Ferenc (1884-1940):1935 Bárczy István főhadnagy. Ceruza, papír, Jelzett. 27x23 cm 1960990
10154
346
11000
ME jelzéssel: Vibráló romantika. Olaj, vászon, 40×50 cm
1965794
10155
346
Mednyánszky jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, karton, keretben, foltos, festék hibákkal, 24×33 cm 1869062
10156
346
Mermeze Nóra (1938 - ): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, 27×44 cm 1295360
10157
346
Mesterházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, fa keretben, 23x33 cm 1962217
10158
346
Mesterházy Dénes (?-?): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 21×26 cm
1962219
10159
346
Mesterházy Dénes (?-?): Hazafelé. Olaj, vászon, festék lepattanással 34×50 cm 1294393
10160
346
Metzné Nagy Ilona: Halak. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
1869328
10161
346
28000
1962803
10162
346
Molnár jelzéssel: Pihenő. Akvarell, karton, üvegezett keretben, 12×8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF