Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 307

Lazarovszky László: Tata várrészlet. Olaj, farost. Jelzett. 27x27 cm Keretben
10136.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lányi János (?-):  Szüret. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10137.

Rufpreis:
10 000 HUF

10138.

Rufpreis:
2 000 HUF

10139.

Rufpreis:
4 000 HUF

10140.

Rufpreis:
4 000 HUF

10141.

Rufpreis:
4 000 HUF

10142.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Markovits István (1892-)? Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
10146.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Marosán jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm
10147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marosán László (1955-): Dunai ártér. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm
10148.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10149.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

W. Martini jelzéssel: Fekvő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 21x14 cm
10150.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF