Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1924331
10136
346
Lazarovszky László: Tata várrészlet. Olaj, farost. Jelzett. 27x27 cm Keretben
1331140
10137
346
Lányi János (?-): Szüret. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
1962100
10138
346
1459461
10139
346
1459466
10140
346
1459471
10141
346
566346
10142
346
1652410
10146
346
Markovits István (1892-)? Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm 1944592
10147
346
Marosán jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm
1294354
10148
346
Marosán László (1955-): Dunai ártér. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm
1369792
10149
346
1377585
10150
346
3200
W. Martini jelzéssel: Fekvő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 21x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF