Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1966039
10124
346
Kondor jelzéssel: Technika és az ember. Vegyes technika, papír, 21×26 cm 1934502
10125
346
24000
Kopátsy Sándor (?-): "Lél". Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm
1250997
10126
346
Kováts jelzéssel: Rózsák pohárban. Olaj, vászon, 50×40 cm 1961154
10127
346
Kovács Antal (?-?): Vágtató lovasszekér. Akvarell-tus, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 23×32 cm 1496528
10128
346
30000
Kovács Réka Vörös (1993-): Műterem. Akvarell, papír, jelzett, 48×67 cm
1899406
10129
346
Kórusz József (1927-2010): 3 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×14 cm (3×)
1451599
10130
346
Kőris Zoltán (?-): Kacsák. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 30×40 cm
1107716
10131
346
Krutilla József (1930-2001): Folyó. Tus, színes papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×20 cm 1604736
10132
346
Kun Beáta (1991-): Csak utánad. Szén, papír, jelzett, 30x42 cm
1962173
10133
346
Kun Sarolta (1990- ): Geometria. Akvarell-tus, papír, jelzett, feltekerve, 50×40 cm
1924545
10134
346
Kunffy jelzéssel: Férfi portré. Pasztell papír (szakadásokkal), üvegezett keretben, 70×55 cm
1967186
10135
346
Kunffy Lajos (1869-1962): Akt, szén, papír, jelzett, paszpartuban, hajtásnyomokkal, 25x31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF