Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960713
10024
346
11000
Carl Joseph Bauer (1895-1989): Kísértés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×21 cm 1158252
10025
346
Bánfalvi Gyula: Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
1158257
10026
346
Bánfalvi Gyula: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm 1966396
10027
346
Bernáth jelzéssel: Vitorlások a partnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39×49 cm
1295374
10028
346
Bessenyei Antal (1920-2001): Ősszel. Olaj, vászon, fa keretben, jelezett, 58x78 cm
895974
10029
346
30000
Bihari Ágnes: Velence. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 50×70 cm
1873272
10030
346
D. Borbély Gizella (1920-1994): Dombos táj házzal, pasztell, papír, hátulján jelzett, 35×51 cm 1913050
10031
346
Borbély Gizella (1920-1994): Esti napraforgók, pasztell, papír, jelzett, 49×35 cm 1961374
10032
346
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágcsendélet. Rézkarc, papír, jelzett,39×29 cm 1960761
10033
346
1963481
10034
346
Bozó Gyula (1913-2004): Pihenő cserkészek + Végh István: Magyar vitézek. Tus, papír, Jelzettek. 15x21 cm 1801946
10035
346
Bólyai Krisztina (?-): Piros kosztüm. Pasztell, papír, 35×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF