Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
811932
10049
346
Cseh jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, 45×27 cm 1924524
10050
346
Csikos jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon, kis vászon hibákkal, 78×57 cm 1901247
10051
346
Csillag József (1894-1977): Készül a szénaboglya. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 14×18 cm 1962119
10052
346
Csisztu Mihály (1933-2008): Martinelli tér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27,5×39 cm
1901174
10053
346
D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm
1924804
10054
346
1924813
10055
346
1924491
10056
346
Diener jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, foltos, 60×40 cm
1960784
10057
346
11000
Egresi Zsuzsa (1954-): Sötét ügyek vására. Színes rézkarc (EA II/XV), papír, jelzett, keretben, 31×24 cm 1924388
10058
346
Egry jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon-farost, 32×28 cm
1945089
10059
346
Farkas jelzéssel: Alakok. Akvarell, papír, 30×40 cm
1928685
10060
346
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF