Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1961325
10036
346
Buday György (1907-1990) Angyalok és démonok. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, papírra ragasztva, 15×14,5 cm 1963096
10037
346
11000
Bujdosó Dénes (1932-): Mosósónők. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
1383175
10038
346
Bulik Csilla (?-): Szeptember végén. Selyemfestés, jelzett, üvegezett keretben, 49×39 cm
1961149
10039
346
Burchard jelzéssel: Enteriőr. Olaj (festék kopással), karton, jelzett, keretben, 25×35 cm 1679930
10040
346
90000
Burza jelzéssel: Téli utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 38×50 cm
1854076
10042
346
14000
Angelo Corbetta (?- ): Elhagyva. Vegyes technika, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm
1839816
10043
346
14000
1934664
10044
346
Czanik Mátyás (1981-): Kompozíció. Vegyes technika, karton, jelzett, 39×24 cm
1965727
10045
346
14000
Czigány jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, keretben, 42×62 cm
1966329
10046
346
Czóbel jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, 62×42 cm 1142027
10047
346
Czumpf Imre (1898-1973): Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×20 cm 1961528
10048
346
14000
Csáky Lajos (1950-): Tiszapart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 41×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF