Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1961396
10087
346
Helbing Ferenc (1870-1958): Ex libris terv. Tus-ceruza, papír, jelzett, 21×12 cm
1019878
10088
346
14000
1830082
10089
346
14000
Henczné jelzéssel :Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1966081
10090
346
11000
Herman jelzéssel: Kilátás a falura. Olaj, farost, 25×50 cm
1934651
10091
346
Herman Lipót (1884-1972): Balaton partján.Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×34 cm 1949086
10092
346
Heyer jelzéssel: Kutya fej. Akvarell, papír (foltos), üvegezett keretben, 34×24 cm
1213092
10093
346
Hevessy jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm 1961447
10094
346
Hincz Gyula (1904-1986): Proletár tanműhely. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 19,5×28,5 cm 1902639
10095
346
Hoch István (1907-1967): Amszterdami vázlatok ( 2 db). Toll, papír, 18×13 cm és 13×18 cm 1642374
10096
346
14000
Hollós Holczer Károly (1873-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×46 cm
1966273
10097
346
Hollósy jelzéssel: Ülő nő. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm
997303
10098
346
Horkovits jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon, üvegezett antik keretben, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF