Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1962078
10099
346
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: Férfi portré 2 db, toll, papír, 30×20 cm (2×)
1925815
10100
346
Hornyánszky jelzéssel: 4 db grafika (vázlat), toll-ceruza, 30×21 cm
1929428
10101
346
Hsalih jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, keretben, 60×50 cm 1900310
10102
346
Igaly József (1905-1980): Hétvégén. Akvarell, papír, jelzett, 36×49 cm
1961407
10103
346
Istókovits Kálmán (1898 - 1990): Pécsi táj aktokkal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 18,5×28,5 cm 1961347
10104
346
Jancsó jelzéssel: Méhész. Olaj, vászon, keretben, 50×72 cm
1962105
10105
346
Jánoskúti Márta (1942- ): Három grácia, kollázs, papír, jelzett, felcsavarva, 61×43 cm
1965076
10106
346
Jánoskúti Márta (1942- ): Nők, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 59×35 cm
1593148
10108
346
50000
Kapussy György (1903-1986): Fedélzeten. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 80×100 cm
1593135
10109
346
15000
Kapussy György (1903 - 1986): Sarki csér. Olaj, vászon, sérült, jelzés nélkül, 49×39 cm
1961326
10110
346
Kassák Lajos (1887-1967): Előre. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 34×29 cm
1966798
10111
346
Katona jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 28×48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF