Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1226729
10200
346
Pintér jelzéssel: Parasztház. Tus, papír, üvegezett keretben, 15×23 cm
1642277
10201
346
30000
Pirhalla Nándor (1884-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, keretben,80×60 cm
1642378
10202
346
24000
Pirhalla Nándor (1884-?): Kislány a virágcsokornál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm 1925818
10203
346
Pór jelzéssel: Kapitány portré. Olaj, farost, 53×36 cm
1962843
10204
346
Prakter Mariann: Kompozíció. Színes szitanyomat. 1/47. Jelzett. 25x25 cm 1962840
10205
346
Prakter Mariann: Kompozíció. Színes szitanyomat. 28/47. Jelzett. 25x25 cm 1964684
10206
346
Prihoda István (1891-1956): Sokác kislány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×26 cm 1964326
10207
346
Púza Sándor (?-?): VIrágos-gyümölcsös csendélet, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 59×49 cm
1928726
10208
346
RGY jelzéssel: Vadászcsendélet. Olaj, falemez, kopásokkal, 16×12 cm
1960743
10209
346
Réti Mátyás (1922-2002): Tél. Színes linó, papír-karton, jelzett, üvegezett keretben, 44×30 cm 1899160
10210
346
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Felmosó asszonyok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1860077
10211
346
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Gyöngysoros lány. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián,35×26 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF