Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1966145
10224
346
Schéner jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, 40×30 cm
1961533
10225
346
Scholtz Endre (1959-) : Dubrovnik. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×16,5 cm 1944648
10226
346
Séday jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 53×41 cm
1873298
10227
346
Somlai Vilma (1938-2007): Tájkép, olaj, farost, jelzés nélkül, 27×36 cm 1865362
10228
346
Somlai Vilma (1938-2007): Szeles tájkép, olaj, farost, hátulján jelzett, 40×50 cm
1857668
10229
346
4400
Somlai Vilma (1938-2007): Kompozíció, olaj, farost, jelzett, 28×28 cm 1677359
10230
346
22000
Stéhlik Lajos (1907-1997): Vízpart. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 48×64 cm
1847239
10231
346
60000
1169338
10232
346
24000
Ströhl jelzéssel: Alpesi táj templommal. Olaj, vászon, keretben, 66×86 cm 1962126
10233
346
Sulyok Gabriella (1939-):Rovar-bolygó. Rézkarc, papír, jelzett, 29×35 cm 514710
10234
346
Swierkiewicz Róbert (1942-): Csillag néz... II., szerigráfia, jelzett, viseltes állapotban, 50x65cm 1963477
10235
346
Schwott Lajos (1907-1987): Cserkész kutya fotózása tus, papír, jelzett, 17x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF