Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 307

Schéner jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, 40×30 cm
10224.

Rufpreis:
5 000 HUF

Scholtz Endre (1959-) : Dubrovnik. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×16,5 cm
10225.

Rufpreis:
8 000 HUF

Séday jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 53×41 cm
10226.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Tájkép, olaj, farost, jelzés nélkül, 27×36 cm
10227.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Szeles tájkép, olaj, farost, hátulján jelzett, 40×50 cm
10228.

Rufpreis:
8 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kompozíció, olaj, farost, jelzett, 28×28 cm
10229.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Stéhlik Lajos (1907-1997): Vízpart. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 48×64 cm
10230.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10231.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10232.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sulyok Gabriella (1939-):Rovar-bolygó. Rézkarc, papír, jelzett, 29×35 cm
10233.

Rufpreis:
3 000 HUF

10234.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schwott Lajos (1907-1987): Cserkész kutya fotózása tus, papír, jelzett, 17x21 cm
10235.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF