Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1966322
10236
346
Szabó jelzéssel: Álló női akt. Szén, papír, felcsavarva, 62×42 cm
1963480
10237
346
Szabó Károly és Végh István 5 db cserkész témájú tus rajza. Jelzettek egy kivétellel. kb 14x21 cm
1962084
10238
346
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Parkban. Akvarell, papír, jelzett, felcsavarva, szélein szakadások, 47×61 cm 1962080
10239
346
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Kalapos férfi. Szén, papír, jelzett, felcsavarva, szélein szakadások, 47×61 cm 1840128
10240
346
Szeift Béla (1944-2012): Tájkép, vegyes technika, papír, jelzett, 30×40 cm
1873264
10241
346
Szeift Béla (1944-2012): Faltörő kos, kollázs, vegyes technika, papír, jelzett, 23×33 cm
1961383
10242
346
Szuly Angéla (1893-1976):Parkrészlet. Szén, papír, jelzés nélkül, hajtott, apró szakadással, 23×20 cm 1962226
10243
346
Szunyoghy András (1946- ): Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1962228
10244
346
Szvetenay György (1896-1952): Cannes. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27,5×38,5 cm
1965507
10245
346
Tettamanti Béla (1946): 3 db humoros grafika Mikulás, erotika. Vegyes technika, Jelzett. 15x9, 14x7 cm 1466515
10246
346
1963913
10247
346
A. Tóth Sándor (1904-1980): Fiú portré, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF