Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1940624
10212
346
1913 Rippl-Rónai József (1861-1927): Vetköző nő. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1951282
10213
346
Rontó Lili (1980-): Mostan színes tintákról álmodom. Színes linó, papír, jelzett, 26×20 cm
1966302
10214
346
Róna jelzéssel: Hold és a Nap. Olaj, farost, keretben, 53×73 cm
1933713
10215
346
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 29×24,5 cm 1961311
10216
346
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 29×24,5 cm 1961312
10217
346
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 29×24,5 cm 1961313
10218
346
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 29×24,5 cm 1962169
10219
346
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23 cm 1961722
10220
346
Gy. Sándor József (1887-1936): Piac. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 11x14 cm 1693007
10221
346
Sárkány Kálmán (1885-): Patak. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm 1693011
10222
346
Sárkány Kálmán (1885-): Kis hegyi út. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 59×42 cm 1962241
10223
346
11000
Scheiber jelzéssel: Női fej. Pasztell, papír, 39×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF