Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1329795
10163
346
Molnár Bertalan (1933-): Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm
1962206
10164
346
Molnár Dénes (1947-2000): Idol 8., litho, papír, jelzett, számozott (1/12), paszpartuban, 26×19 cm
1394466
10165
346
Molnár Farkas (1897-1945): Itália mappa borító. 1924. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1929507
10166
346
22000
Zs. Molnár Róza (1900-1977): Téglakészítők. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm
1953925
10167
346
50000
Moldvai Krajna János (1875-1945): Italozó. Olaj, vászon. Jelzett. Kis sérüléssel kép szélén. 50x60 cm 1587158
10168
346
1930153
10169
346
Murin Vilmos (1891-1952): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 31×40 cm 1391723
10170
346
Napoleon Szent Ilona-szigetén, karton, tus, Henger jelzéssel, 10x8 cm.
1897010
10171
346
Naszvadi jelzéssel: Utolsó ima. Rézkarc, papír, 25×19 cm
1095375
10172
346
Nemes jelzéssel: Alakuló formák. Festett üveg, keretben, 43×30 cm 1949199
10173
346
Neogrády jelzéssel: Napos őszi nap. Gouache, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm 1966796
10174
346
11000
Neogrády jelzéssel: Dombos táj patakkal. Olaj, vászon, antik keretben, 35×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF