Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1929516
10061
346
11000
Farkasházy Miklós(1895-1964): Olvasó nő. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×24 cm
1943784
10062
346
1019883
10063
346
9500
Fazekas Marianna (1968- ): Női fej, pasztell, farost, jelzett, üvegezett, 40×25 cm
1961376
10064
346
Biai-Föglein István (1905-1974): Falusi után. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm 1961363
10065
346
Fáy Dezső (1888-1954): Szüret. Fametszet, papír, jelzett, 30,5×23,5 cm 1934674
10066
346
Flaskay jelzéssel: Tetovált aktok. Vegyes technika, papír-karton, 44×60 cm
1925833
10067
346
Föglein jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm
1962176
10068
346
Földházy Gyula (1991- ): Hentai, tus, papír, jelzett, 29,5×21 cm
1251031
10069
346
Gaál Domokos (1940-2009): Bodrog part. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×37 cm 1962122
10070
346
Gacs Gábor (1930-): Fiú születik. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, kis szakadással, 14,5×19 cm 1951182
10071
346
Gácsi Mihály (1926-1987): Az okos gidák. Színes linó (92/100), papír, jelzett, foltos, 45×60 cm
1247817
10073
346
Gergely Nóra (1956- ): Kismacska gombolyaggal, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 20×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF