Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1294425
10012
346
Balogh Ervin (1925-): Csend. Olaj, farost, jelzett, keretben 50×70 cm 1961065
10013
346
Balogh József Sándor (?-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 30×30 cm 1944469
10014
346
Barabás jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, festék kopásokkal, keretben, 35×45 cm 1761097
10015
346
Barczi Pál (1933-2003): Tanakodók, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16×15 cm
1950459
10016
346
Barcsay jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 60×43 cm 1966317
10017
346
Barcsay jelzéssel: Belső tér. Szén, papír, felcsavarva, 42×62 cm
1586470
10018
346
Barcsay Jenő (1900-1988):Nő tógában. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×14 cm
1096173
10019
346
30000
Bari Árpád (1953-): Lenni vagy nem lenni. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×21 cm
1096179
10020
346
30000
Bari Árpád (1953-): Madonna a kis Jézussal. Olaj, vászon-farost, jelzett a keret alatt, keretben 34×24 cm
1962526
10021
346
Barta Ernő (1878-1956): Budavári Palota. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott 23×18 cm 1960766
10022
346
Barta Ernő (1878-1956): Menekülők 1925. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29 cn
1962077
10023
346
Bartha jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, 29×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF