Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1962850
10112
346
Kádár jelzéssel: Arcok, akvarell, papír, 16×9,5 cm 1919631
10113
346
11000
Kádár jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, karton, 40×55 cm
1966047
10114
346
Kárpáthy jelzéssel: Ókori romok. Olaj (két oldalas), farost, szélén sérült, 40×50 cm 1295477
10115
346
1966108
10116
346
Kernstok jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton, 47×37 cm
1956835
10117
346
Klimó István (1883-1961): Aratás. Pasztell, papír, jelzett, foltos,üvegezett keretben, 39×58 cm
1642371
10118
346
14000
Klimó István (1883-1961): Vitorlás a balatoni viharban. Pasztell, papír, jelzett, 20×30 cm 1966312
10119
346
Kmetty jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, 61×42 cm
1331029
10120
346
Kocsis Valéria (1958-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×40 cm
1962704
10121
346
Kocsis Imre (1940-): Hullám. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×25 cm 1966287
10122
346
Koffán jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, 30×32 cm 1897154
10123
346
Kokas jelzéssel: Épületek. Olaj, farost, 25×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF