Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 307
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1965052
10299
346
Olvashatatlan jelzéssel: Alte Brücke. Színezett litográfia, jelzett a litográfián, foltos, 24×33 cm
1929438
10300
346
1934090
10301
346
1950613
10303
346
28000
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, restaurált, 60×50 cm 1281457
10304
346
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 60×45 cm 1393757
10305
346
Olvashatatlan jelzéssel: Amalfi. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 19×24 cm 1934723
10306
346
Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai csónakos. Szén, papír, üvegezett keretben, 7×18 cm
1369723
10307
346
40000
Olvashatatlan jelzéssel: Átkot szóró. Olaj, vászon, kerteben, 70×55 cm
1444248
10308
346
1653224
10309
346
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, keretben, 19×29 cm
1135663
10310
346
1737617
10311
346
Olvashatatlan jelzéssel: Cicák, olaj, farost, keret nélkül, 41,5×48,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF