Gross Arnold (1929-2015): Kőröspart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezet... https://www.darabanth.com/de/346-Fernauktion/346.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gross-Arnold-1929-2015-Korospart-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-29C39739-cm~II1962124
1962124
10076
346
14000
Beschreibung: Gross Arnold (1929-2015): Kőröspart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm