Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1894986
10235
343
1934334
10236
343
Vágfalvi Ottó (1925-2015) : Nádas széle. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm 1934343
10237
343
Vágfalvi Ottó (1925-2015) : Badacsony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 10×14 cm 1934135
10238
343
Veszeli Lajos (1945-) Terror. Linó, papír, jelzett, papíron, 4x17 cm. Vas Zoltán (1903-1983) író, 56-os államminiszter részére szóló ajándékozási sorokkal a (Veszprémi) Napló szerkesztőségétől.
1914963
10239
343
Vertel József (1922-1993): Tatabánya. Rézkarc, papír, jelzett, 10x11 cm. Alkalmi bélyegzéssel 1904247
10240
343
Vincze Lajos (1914-2002): Lukács Miklós. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×14 cm
1937680
10241
343
Vöröss Tibor (1911 - 1999): Grafikák. Tus, papír, toll. Jelzettek + személyes okmányok. Összesen 12 db
1935094
10242
343
14000
Wrábel Erzsébet (1959-): Osztott térkövek. Gipsz, olaj. Jelzett, 17x18 cm Keretben. 1935093
10243
343
14000
Wrábel Erzsébet (1959-): Tagolt térrendszer. Gipsz, olaj. Jelzett, 17x18 cm Keretben. 1776365
10244
343
Würtz Ádám László (1957-): Gépvilág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 1934665
10245
343
Zala Tibor (1920-2004): Az égig érő fa. Rézkarc, papír jelzett, 38×28,5 cm 1934842
10246
343
Zádor István (1882-1963): Halászó a Dunán. Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. 36x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF