Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1836631
10296
343
1780603
10297
343
Jelzés nélkül: Kőérberek. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm
1869102
10298
343
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Akvarell papír, 34×23 cm
1869128
10299
343
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 50×60 cm
1915996
10300
343
Jelzés nélkül: Házak a völgyben. Vegyes technika, karton, 45×76 cm 1937100
10301
343
Jelzés nélkül: Másnaposan, vegyes technika, papír, felcsavarva, kis sérülésekkel, 120×80 cm 1937096
10302
343
Jelzés nélkül: Fekvő akt, vegyes technika, papír, felcsavarva, kis sérülésekkel, 120×80 cm 1928679
10303
343
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×28 cm 1928680
10304
343
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×27 cm 1928686
10305
343
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×26,5 cm 1776497
10306
343
75000
cca 1900 "Minden gyászoló öröme", orosz Istenanya-ikon, tojástempera, fa, sérülésekkel, 22×19 cm / cca 1900 "Joy of All Who Sorrow; clothes for those who are naked, health to those who are sick", Russian icon of the Theotokos, egg tempera, on wood, with small damages, 22×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF