Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

Olvashatatlan jelzéssel: Aratás. Olaj, vászon (festék hibákkal), 60×80 cm
10271.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Olvashatatlan jelzéssel: Velence, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14×22 cm
10273.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hal gyek nyugdíjtelep, karikatúra?, tus, papír, paszpartuban, 19×17 cm
10274.

Rufpreis:
800 HUF

10275.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Hajló fák. Olaj, vászon, festék kopott,  keretben, 58×74 cm
10276.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Olvashatatlan jelzéssel: Egzotikus lány. Olaj, vászon, 60×45 cm
10277.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Bremen. Hutfilterstrasse. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×20 cm
10278.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Női akt. Vegyes technika, papír, 41×59 cm
10279.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jelzés nélkül: Divatrajzok, 10 db. Vegyes technika, papír, 32×23 cm
10280.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×28 cm
10281.

Rufpreis:
5 000 HUF

XIX. sz. közepe: Jelzés nélkül: Osztrák-lengyel tiszt graf Pininzki portréja. Olaj, karton. Keretben.  / Polish officer graf Pnininzki portrait. Oil, cartboard. 30x21 cm in frame
10282.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
10

Jelzés nélkül: Darázscsípett kisfiú. Olaj, Karton. 30x23 cm Üvegezett keretben.
10283.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF