Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1911952
10271
343
Olvashatatlan jelzéssel: Aratás. Olaj, vászon (festék hibákkal), 60×80 cm 1793638
10273
343
Olvashatatlan jelzéssel: Velence, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14×22 cm 1937017
10274
343
Olvashatatlan jelzéssel: Hal gyek nyugdíjtelep, karikatúra?, tus, papír, paszpartuban, 19×17 cm
1729798
10275
343
14000
1907074
10276
343
36000
Olvashatatlan jelzéssel: Hajló fák. Olaj, vászon, festék kopott, keretben, 58×74 cm
1729942
10277
343
Olvashatatlan jelzéssel: Egzotikus lány. Olaj, vászon, 60×45 cm
1729490
10278
343
Olvashatatlan jelzéssel: Bremen. Hutfilterstrasse. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×20 cm
1935145
10279
343
Jelzés nélkül: Női akt. Vegyes technika, papír, 41×59 cm 1936314
10280
343
Jelzés nélkül: Divatrajzok, 10 db. Vegyes technika, papír, 32×23 cm 1932869
10281
343
Jelzés nélkül: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×28 cm
1934850
10282
343
30000
XIX. sz. közepe: Jelzés nélkül: Osztrák-lengyel tiszt graf Pininzki portréja. Olaj, karton. Keretben. / Polish officer graf Pnininzki portrait. Oil, cartboard. 30x21 cm in frame 1934828
10283
343
Jelzés nélkül: Darázscsípett kisfiú. Olaj, Karton. 30x23 cm Üvegezett keretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF