Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1933325
10284
343
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, sérült karton, 50×40 cm
1934632
10285
343
Jelzés nélkül: Terefere. Tus, papír, 22×30 cm
1934625
10286
343
Jelzés nélkül: Üzemszarkák. Tus, papír, 22×30 cm
1934593
10287
343
Jelzés nélkül: 2 db rézkarc, papír, 14×29 és 19×12 cm 1938285
10288
343
Jelzés nélkül: Kilátás a dombtetőről. Olaj, vászon (festék hibákkal), keretben, 70×53 cm
1937062
10289
343
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×23 cm 1937715
10290
343
15000
Jelzés nélkül: Itatónál, olaj, farost, 36×45 cm
1814139
10291
343
cca 1850 Jelzés nélkül: Reneszánsz férfi portré. Olaj, karton, keretben, 56×44 cm 1933634
10292
343
Jelzés nélkül: utcarészlet. Olaj, farost, 25×20 cm 1880351
10293
343
Jelzés nélkül: Kancsós csendélet. Olaj, karton, keretben, 20×26 cm 1937088
10294
343
Jelzés nélkül: Piros ruhás nő, vegyes technika, papír, felcsavarva, kis sérülésekkel, 120×80 cm 1887624
10295
343
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF