Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1937016
10184
343
Ruttka Ferenc (1926-): Házikó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 6×7 cm 1933707
10185
343
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 29×24,5 cm 1933710
10186
343
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 29×24,5 cm 1933713
10187
343
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 29×24,5 cm
1933701
10188
343
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 29×24,5 cm 1861128
10189
343
14000
1939234
10190
343
Schéner jelzéssel: Aranyhíd. Tempera, papír, 35×50 cm 1924348
10191
343
Si jelzéssel: Kívülálló. Olaj, farost, keretben, 60×50 cm 1935150
10192
343
Simon Zoltán (1950-): Bettike kiskutya. Ceruza, papír, paszpartuban, 16×12 cm
1793642
10193
343
Slezák János (?-?): Táj, ceruza, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17,5×16 cm
1937661
10194
343
Somlai Vilma (1938-2007): Lovasszekér, akvarell, papír, hátulján jelzett, 23×31 cm
1937703
10195
343
15000
Somlai Vilma (1938-2007): Fák a ház előtt, olaj, papír, jelzett, 40×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF