Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Portré. Ceruza, papír. Jelzett. Kis lyuk 54x40 cm
10210.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Portré.Ceruza, papír. Jelzett.  48x40 cm
10211.

Rufpreis:
2 800 HUF

10212.

Rufpreis:
2 800 HUF

10213.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szeift Béla (1944-2012): Zárósorok. Filctoll, karton, jelzett, 30x24 cm
10214.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Táncoló bacik. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 20×28 cm
10215.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

Szeift Béla (1944-2012): Féregűzés, vegyes technika, papír, 30×42 cm
10216.

Rufpreis:
10 000 HUF

10217.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szentgyörgyi jelzéssel: Fák a vízparton, olaj, fa, keretben, 41,5×43 cm
10218.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szepessy jelzéssel: Csikós. Olaj-karton, fa keretben, 15,5×25 cm
10219.

Rufpreis:
3 000 HUF

10220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, foltos, 43×32 cm
10221.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF