Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1937771
10210
343
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Portré. Ceruza, papír. Jelzett. Kis lyuk 54x40 cm 1937770
10211
343
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Portré.Ceruza, papír. Jelzett. 48x40 cm
1937769
10212
343
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Portré.Ceruza, papír. Jelzett. 48x40 cm 1933140
10213
343
28000
1933629
10214
343
Szeift Béla (1944-2012): Zárósorok. Filctoll, karton, jelzett, 30x24 cm 1933612
10215
343
Szeift Béla (1944-2012): Táncoló bacik. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 20×28 cm 1907139
10216
343
Szeift Béla (1944-2012): Féregűzés, vegyes technika, papír, 30×42 cm
1780467
10217
343
Szekfű János (1910-2004): Szilvásvárad. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29 cm 1871847
10218
343
Szentgyörgyi jelzéssel: Fák a vízparton, olaj, fa, keretben, 41,5×43 cm 1934335
10219
343
Szepessy jelzéssel: Csikós. Olaj-karton, fa keretben, 15,5×25 cm 1909815
10220
343
1906929
10221
343
Szőnyi jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, foltos, 43×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF