Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

10196.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Steinach jelzéssel:  Mediterrán táj boltíves kapuval. Olaj, sérült vászon-karton, keretben, 36×27 cm
10197.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabados Árpád (1944- ) Illusztráció Akvarell, papír. 13x12 cm
10198.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó György (1927-2017): Virágcsendélet órával. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 39×23 cm
10199.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabó Lajos (1902-1967): Kompizíció. Ceruza, papír. Jelzett. 21x30 cm
10200.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gy. Szabó Béla: Linómetszet, papír. 12x6 cm Üvegezett keretben
10201.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szalay jelzéssel: Portrék ( 2db). Tus, papír, 29×21 cm
10202.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szaniszló Júlia (1950-1989): Szépfiú. 1972. Tusrajz. 15x10cm
10205.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szaniszló Júlia (1950-1989): Cím nélkül. Tusrajz. 30x20cm
10206.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szántó jelzéssel: Cicák. Tempera, papír, 24×34 cm
10207.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Füzesy Zolinak. Filc, papír, jelzett, 24×33 cm
10208.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Tájkép. Ceruza, papír. Jelzett. Szélén szakadozott 50x65 cm
10209.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF