Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1932933
10196
343
11000
1933285
10197
343
Steinach jelzéssel: Mediterrán táj boltíves kapuval. Olaj, sérült vászon-karton, keretben, 36×27 cm
1933518
10198
343
Szabados Árpád (1944- ) Illusztráció Akvarell, papír. 13x12 cm 1933220
10199
343
Szabó György (1927-2017): Virágcsendélet órával. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 39×23 cm
1929883
10200
343
Szabó Lajos (1902-1967): Kompizíció. Ceruza, papír. Jelzett. 21x30 cm
1939732
10201
343
Gy. Szabó Béla: Linómetszet, papír. 12x6 cm Üvegezett keretben 1939453
10202
343
Szalay jelzéssel: Portrék ( 2db). Tus, papír, 29×21 cm
979939
10205
343
Szaniszló Júlia (1950-1989): Szépfiú. 1972. Tusrajz. 15x10cm
1933530
10206
343
Szaniszló Júlia (1950-1989): Cím nélkül. Tusrajz. 30x20cm
1893737
10207
343
Szántó jelzéssel: Cicák. Tempera, papír, 24×34 cm
1936857
10208
343
Szász Endre (1926-2003): Füzesy Zolinak. Filc, papír, jelzett, 24×33 cm 1937772
10209
343
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Tájkép. Ceruza, papír. Jelzett. Szélén szakadozott 50x65 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF