Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1933393
10247
343
Zádor István (1882-1963): Halászat. Színezett rézkarc, karton, jelzett,üvegezett keretben, 35×21 cm
1937975
10248
343
Zombor jelzéssel: Székely falu. Tus, papír, kartonra ragasztva, 16×22 cm 1939307
10249
343
11000
1938039
10250
343
Zórád Géza (1896-1959): Illusztrációk. Vegyes technika, papír, 11×11 és 15×19 cm 1861238
10251
343
28000
Zsolt jelzéssel: Badalona 1929. Olaj, vászon, 40×50 cm
1938008
10252
343
Olvashatatlan jelzéssel: Árnykép. Ceruza, papír, paszpartuban, sérült, 13×8 cm 1934672
10253
343
Olvashatatlan jelzéssel: Graz. Rézkarc, papír, kartonra ragasztva, 27×20 cm 1932759
10254
343
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Farkasok támadása. Olaj, fatábla, díszes keretben, 22×32 cm 1932757
10255
343
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Farkasok támadása. Olaj, fatábla, díszes keretben, 22×32 cm 1932783
10256
343
Olvashatatlan jelzéssel: Város a folyóról. Vegyes technika, papír, 30×39 cm
1932831
10257
343
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások a partnál. Akvarell, papír, 26×36 cm
1932872
10258
343
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, üvegezett kerettel, 31×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF