Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

Zádor István (1882-1963): Halászat. Színezett rézkarc, karton, jelzett,üvegezett keretben, 35×21 cm
10247.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zombor jelzéssel: Székely falu. Tus, papír, kartonra ragasztva, 16×22 cm
10248.

Rufpreis:
2 000 HUF

10249.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zórád Géza (1896-1959): Illusztrációk. Vegyes technika, papír, 11×11 és 15×19 cm
10250.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Zsolt jelzéssel: Badalona 1929. Olaj, vászon, 40×50 cm
10251.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Olvashatatlan jelzéssel: Árnykép. Ceruza, papír, paszpartuban, sérült, 13×8 cm
10252.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Graz. Rézkarc, papír, kartonra ragasztva, 27×20 cm
10253.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Farkasok támadása. Olaj, fatábla, díszes keretben, 22×32 cm
10254.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10255.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Olvashatatlan jelzéssel: Város a folyóról. Vegyes technika, papír, 30×39 cm
10256.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások  a partnál. Akvarell, papír, 26×36 cm
10257.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, üvegezett kerettel, 31×41 cm
10258.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF