Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1933383
10259
343
Ócsvár Rezső (1877-1968): Férfi portré. Pasztell, foltos karton, jelzett, keretben, 44×30 cm
1934323
10260
343
Olvashatatlan jelzéssel: Falu télen. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 28×37 cm 1933426
10261
343
Olvashatatlan jelzéssel: Vízimalom. Olaj, vászon, keretben, 20×30 cm
1907405
10262
343
Olvashatatlan jelzéssel: Buja pillantás. Olaj, vászon, több helyen festék hibákkal, keretben, 42×55 cm 1934723
10263
343
Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai csónakos. Szén, papír, üvegezett keretben, 7×18 cm
1909792
10264
343
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán háza parton. Olaj, farost, keretben, 40×30 cm 1909790
10265
343
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán háza parton. Olaj, farost, keretben, 30×40 cm 1936018
10266
343
40000
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×63 cm
1939622
10267
343
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon (gyűrött), keretben, 60×80 cm 1737372
10268
343
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei laguna. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 21×16 cm 1760320
10269
343
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm
1912050
10270
343
Olvashatatlan jelzéssel: Campestre. Olaj, vászon, keretben, 50×68 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF