Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

Ócsvár Rezső (1877-1968): Férfi portré. Pasztell, foltos karton, jelzett, keretben, 44×30 cm
10259.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Falu télen. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 28×37 cm
10260.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

Olvashatatlan jelzéssel: Vízimalom. Olaj, vászon, keretben, 20×30 cm
10261.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Buja pillantás. Olaj, vászon, több helyen festék hibákkal, keretben, 42×55 cm
10262.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai csónakos. Szén, papír, üvegezett keretben, 7×18 cm
10263.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán háza parton. Olaj, farost, keretben, 40×30 cm
10264.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán háza parton. Olaj, farost, keretben, 30×40 cm
10265.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×63 cm
10266.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon (gyűrött), keretben, 60×80 cm
10267.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Olvashatatlan jelzéssel: Velencei laguna. Litográfia, papír, üvegezett keretben,  21×16 cm
10268.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm
10269.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Olvashatatlan jelzéssel: Campestre. Olaj, vászon, keretben, 50×68 cm
10270.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF