Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

10222.

Rufpreis:
6 000 HUF

Takács Maté (1975-): Kis ember nagy egóval.  Olaj, farost, jelzett, keretben, 52×33 cm
10223.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Tábori József (1928-2001): Őszi délután. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×90 cm
10224.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Thúróczy Mihály (?-?): Kislány a gidával. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm
10225.

Rufpreis:
4 000 HUF

Thúróczy Mihály (?-?): Cseresznye tolvaj.  Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm
10226.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír,  27×45 cm
10227.

Rufpreis:
5 000 HUF

10228.

Rufpreis:
8 000 HUF

10229.

Rufpreis:
8 000 HUF

Uitz jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, kis szakadással, felcsavarva, 75×55 cm
10230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vass jelzéssel: Nyitott tároló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×28 cm
10232.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vass jelzéssel: Dombos táj. Olaj, vászon, 49×59 cm
10233.

Rufpreis:
6 000 HUF

10234.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF