Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1934507
10123
343
Konok 1956 jelzéssel: Don Quijote. akvarell, papír kollázs. 20x30 cm 1934511
10124
343
36000
Kopátsy Sándor (?-): "Andor". Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
1939760
10125
343
Koszkol jelzéssel: A karaván halad. Tempera, karton, üvegezett keretben, 49×69 cm
1939490
10126
343
Koszta jelzéssel: Asszony. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással, 63×51 cm
1917118
10127
343
Koszta jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 62×50 cm
1917193
10128
343
Koszta jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 40×50 cm 1616045
10129
343
Koszta Rozália (1925-1993): Olympiai emlék I-II-III., művészi nyomat, papír, jelzettek, 51×35,5 cm
1933720
10130
343
Kozma Lajos (1884-1948): Magányos szakállas. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1933227
10131
343
22000
Kovách jelzéssel: Olvasó asszony. Olaj, karton, keretben, 60×53 cm 1933301
10132
343
Kovács Antal (?-?): Cigány család. Akvarell-tus, foltos papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×30 cm 1936707
10133
343
Kovács Antal (1860-1945): Pumi. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×16 cm
1933453
10134
343
11000
Kovács József (1948-): Velence. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF