Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1916291
10024
343
1916294
10025
343
Blaskó Zoltán (?-): Látomás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 83×60 cm
1932773
10026
343
24000
1932770
10027
343
22000
Blaskó Zoltán (?-): Megvilágosodás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×33 cm
1936550
10028
343
Boda Balázs (1954- ): A magány, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50×40 cm 1939300
10029
343
Bolmányi jelzéssel: Kórus. Olaj, karton, 51×45 cm
1837386
10030
343
1907184
10031
343
4400
Borbély Gizella (1920-1994): Űrváros, pasztell, papír, jelzett, 36×50 cm
1907181
10032
343
6500
Borbély Gizella (1920-1994): Szekér, pasztell, papír, jelzett, 36×50 cm
1938025
10033
343
Bruck Lajos (1846-1910): Vázlat, 2 db. Ceruza papír, jelzett, 6×10 és 16×11 cm 1934457
10034
343
Concha jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 50×60 cm
1934403
10035
343
Concha jelzéssel: Rózsás csendélet. Akvarell, papír, foltos, üvegezett keretben, 28×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF