Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

Czanik Mátyás (1981-): Kompozíció.  Vegyes technika, karton, jelzett, 39×24 cm
10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Ikrek. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10037.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Czibor Ildikó (1969- ): Napkör. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10038.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Csanády András (1929 - ): Bocskay István a hajdúk kapitánya. Rézkarc, papír. Jelzett.  29x38 cm
10039.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csavlek András (1942-): Tükröződés. Olaj, farost, jelzett, 40×50 cm
10040.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csillag József (1894-1977): Paraszt udvar. Rézkarc, papír, jelzett, 22×26,5 cm
10041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csizy jelzéssel: Ortutay Gyula karikatúra, tus, papír, jelzett, Ortutay aláírásával, 14,5×11 cm
10042.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dániel Kornél (1923-2002): Aktok és házi kedvencek. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
10043.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Debreczeny Zoltán (1952): Róme & Júlia. Olaj, vászon, jelzett, 80×80 cm
10044.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
16

Dévényi János (1956- ): Színes körök 2019, akril, papír, jelzett, fa keretben, 30×40 cm
10045.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Dóczy Pál (1888 - ):Tristan. (Gobelin terv). Akvarell, papír, jelzett, 18×12 cm
10046.

Rufpreis:
6 000 HUF

1925 Dőry Pál (?-?): Apponyi Albert. Rézkarc, papír, jelzett, fém keretben, 5,5x4 cm, keret: 11x8 cm
10047.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF