Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1934664
10036
343
Czanik Mátyás (1981-): Kompozíció. Vegyes technika, karton, jelzett, 39×24 cm
1934101
10037
343
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Ikrek. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 1934100
10038
343
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Napkör. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 1937673
10039
343
Csanády András (1929 - ): Bocskay István a hajdúk kapitánya. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x38 cm 1848559
10040
343
Csavlek András (1942-): Tükröződés. Olaj, farost, jelzett, 40×50 cm 1891481
10041
343
Csillag József (1894-1977): Paraszt udvar. Rézkarc, papír, jelzett, 22×26,5 cm 1939424
10042
343
Csizy jelzéssel: Ortutay Gyula karikatúra, tus, papír, jelzett, Ortutay aláírásával, 14,5×11 cm
1818716
10043
343
14000
Dániel Kornél (1923-2002): Aktok és házi kedvencek. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
1928079
10044
343
40000
Debreczeny Zoltán (1952): Róme & Júlia. Olaj, vászon, jelzett, 80×80 cm 1936565
10045
343
Dévényi János (1956- ): Színes körök 2019, akril, papír, jelzett, fa keretben, 30×40 cm
1937632
10046
343
Dóczy Pál (1888 - ):Tristan. (Gobelin terv). Akvarell, papír, jelzett, 18×12 cm 1861397
10047
343
1925 Dőry Pál (?-?): Apponyi Albert. Rézkarc, papír, jelzett, fém keretben, 5,5x4 cm, keret: 11x8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF