Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

Ferenczy jelzéssel: Minták. Akvarell-ceruza, papír, 39×39 cm
10061.

Rufpreis:
3 000 HUF

Flaskay jelzéssel: Tetovált aktok. Vegyes technika, papír-karton, 44×60 cm
10062.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fügedi Jenő (1935- ): Önarckép, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15,5×10,5 cm
10063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gerritsen Vilmos (1878-1920) : 31 db jelzett tusrajza kb 18x13 cm méretben Nagyrészt megjelent grafikák, sok cserkész témájú
10064.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gerritsen Vilmos (1878-1920) : 13 db jelzett tusrajza kb 18x13 cm méretben Nagyrészt megjelent grafikák
10065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gödi Vass István (1941- ): Martigues, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 48,5×69 cm
10066.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gross Arnold (1929-2015): Kleinstadt 48/C. Offset, papír,jelzett, 13,5×24 cm
10067.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Henri-Charles Guérard (1846-1897): Asztali dísz, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 31×22 cm
10068.

Rufpreis:
1 800 HUF
18

Henri-Charles Guérard (1846-1897): Ravatal, rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, 15×24 cm
10069.

Rufpreis:
1 800 HUF
21

Henri-Charles Guérard (1846-1897): Kínálótál, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 31×22 cm
10070.

Rufpreis:
1 800 HUF
9

Henri-Charles Guérard (1846-1897): Váza, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17,5×20,5 cm
10071.

Rufpreis:
1 800 HUF
9

Henri-Charles Guérard (1846-1897): Lámpa, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 29×20 cm
10072.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF