Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1939634
10061
343
Ferenczy jelzéssel: Minták. Akvarell-ceruza, papír, 39×39 cm 1934674
10062
343
Flaskay jelzéssel: Tetovált aktok. Vegyes technika, papír-karton, 44×60 cm
1935497
10063
343
Fügedi Jenő (1935- ): Önarckép, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15,5×10,5 cm 1937625
10064
343
Gerritsen Vilmos (1878-1920) : 31 db jelzett tusrajza kb 18x13 cm méretben Nagyrészt megjelent grafikák, sok cserkész témájú 1937623
10065
343
Gerritsen Vilmos (1878-1920) : 13 db jelzett tusrajza kb 18x13 cm méretben Nagyrészt megjelent grafikák 1930086
10066
343
Gödi Vass István (1941- ): Martigues, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 48,5×69 cm 1931929
10067
343
11000
Gross Arnold (1929-2015): Kleinstadt 48/C. Offset, papír,jelzett, 13,5×24 cm 1937506
10068
343
Henri-Charles Guérard (1846-1897): Asztali dísz, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 31×22 cm 1937542
10069
343
Henri-Charles Guérard (1846-1897): Ravatal, rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, 15×24 cm 1937527
10070
343
Henri-Charles Guérard (1846-1897): Kínálótál, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 31×22 cm 1937492
10071
343
Henri-Charles Guérard (1846-1897): Váza, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17,5×20,5 cm 1937500
10072
343
Henri-Charles Guérard (1846-1897): Lámpa, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 29×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF