Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1904174
10111
343
M Kiss József (1936-1999): Tersánszky Józsi Jenő. Fametszet, papír, jelzett, 14×11 cm 1937995
10112
343
V. Kiss jelzéssel: Férfi fej. Ceruza, papír,paszpartuban, 15×11 cm 1907081
10113
343
28000
Klimó István (1883-1961): Balaton. Pasztell, papír, hajtott, jelzett, üvegezett keretben, 48×68 cm
1919651
10114
343
11000
Kmetty jelzéssel: Mozsaras csendélet. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 58×35 cm
1920239
10115
343
Kmetty jelzéssel: Akt háttal, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 59.5×30,5 cm
1924349
10116
343
Kocsis jelzéssel: Maszkosok. Olaj, farost, 50×70 cm
1891660
10117
343
Kokas Dezső (?-?): Napsütötte udave. Olaj, karton, jelzett, keretben, 37×49 cm
1755781
10118
343
1933375
10119
343
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Szobor a fák alatt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×27 cm
1913375
10120
343
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Toll faragó. Rézkarc, papír, jelzett, 21x17 cm 1933691
10121
343
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció, fametszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 14x11 cm 1934501
10122
343
Konok 1956 jelzéssel: Cserkész fiú. akvarell, papír kollázs. 20x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF