Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

Kováts jelzéssel: Kert részlet. Olaj, vászon, 42×30 cm
10135.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kun Sarolta (1990-): Life still goes on. Vegyes technika, papír, jelzett, feltekerve, 50×40 cm
10136.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lazarovszky László: Parasztház. Olaj, farost. Jelzett. 27x27 cm Keretben
10137.

Rufpreis:
2 000 HUF

10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

LE jelzéssel: Falusi utcarészlet. Akvarell, papír, 19×28 cm
10139.

Rufpreis:
4 000 HUF

10140.

Rufpreis:
8 000 HUF

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Gyöngytyúkokra vigyázó gyerekek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5×46 cm
10141.

Rufpreis:
8 000 HUF

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
10142.

Rufpreis:
4 000 HUF

10143.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Malesics Zsolt: A bűn. C print, papír. Jelzett, sorszámozott. 12x12 cm
10144.

Rufpreis:
4 000 HUF

Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 426/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc kissé sérült. / With 25 full page illustrations. Spine damaged. 25x34 cm
10145.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mattioni jelzéssel: Portré. Szén, papír, 52×42 cm
10146.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF