Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1907301
10135
343
Kováts jelzéssel: Kert részlet. Olaj, vászon, 42×30 cm
1936924
10136
343
Kun Sarolta (1990-): Life still goes on. Vegyes technika, papír, jelzett, feltekerve, 50×40 cm
1924332
10137
343
Lazarovszky László: Parasztház. Olaj, farost. Jelzett. 27x27 cm Keretben 1908735
10138
343
1917010
10139
343
LE jelzéssel: Falusi utcarészlet. Akvarell, papír, 19×28 cm
1880367
10140
343
1936717
10141
343
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Gyöngytyúkokra vigyázó gyerekek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5×46 cm
1933421
10142
343
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
1749700
10143
343
24000
1939720
10144
343
Malesics Zsolt: A bűn. C print, papír. Jelzett, sorszámozott. 12x12 cm 1634244
10145
343
Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 426/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc kissé sérült. / With 25 full page illustrations. Spine damaged. 25x34 cm 1939511
10146
343
Mattioni jelzéssel: Portré. Szén, papír, 52×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF