Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

Márffy Ödön (1878-1959): Sárkány. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×14 cm
10147.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Ház részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 26×20 cm
10148.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Ház részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×23 cm
10149.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mermeze Nóra (1938 - ): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, 27×44 cm
10150.

Rufpreis:
3 000 HUF

10151.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Mille jelzéssel:Parasztházak . Olaj, vászon, üvegezett keretben, 35×45 cm
10152.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár jelzéssel: Vízimalom. Olaj, farost, foltos, 60×64 cm
10153.

Rufpreis:
12 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Keresztelés, fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 27×22 cm
10154.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy jelzéssel: Kilátás a falura. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm
10155.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×53 cm
10156.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Nádler jelzéssel: Kilátás a tóra. Olaj, vászon, keretben, 36×91 cm
10158.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Neogrády jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír, 21×30 cm
10159.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF