Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1893368
10147
343
Márffy Ödön (1878-1959): Sárkány. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×14 cm
1939228
10148
343
Mednyánszky jelzéssel: Ház részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 26×20 cm 1939344
10149
343
Mednyánszky jelzéssel: Ház részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×23 cm 1869062
10150
343
Mermeze Nóra (1938 - ): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, 27×44 cm
1911845
10151
343
11000
1938288
10152
343
Mille jelzéssel:Parasztházak . Olaj, vászon, üvegezett keretben, 35×45 cm
1919477
10153
343
Molnár jelzéssel: Vízimalom. Olaj, farost, foltos, 60×64 cm
1933726
10154
343
Molnár C. Pál (1894-1981): Keresztelés, fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 27×22 cm 1893549
10155
343
Nagy jelzéssel: Kilátás a falura. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm
1782810
10156
343
11000
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×53 cm
1906819
10158
343
Nádler jelzéssel: Kilátás a tóra. Olaj, vászon, keretben, 36×91 cm 1939236
10159
343
Neogrády jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír, 21×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF