Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1935226
10048
343
Ducsay Béla(1893-1967): Boci pihen. Szén, papír, jelzett, hagyatéki bélyegzővel, papírra ragasztva, 18×27 cm 1854583
10049
343
Edvi Illés Ödön (1877-1945): Duna parti halász. Akvarell, papír, kopott, üvegezett keretben, 29×39 cm 1934864
10050
343
Egry jelzéssel: Balatoni fények. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 24×44 cm 1814009
10052
343
Egry jelzéssel: Őszi erdő, olaj, farost, üvegezett fa keretben, 33×23 cm
1880356
10053
343
Elekfy Jenő (1895-1968): Szekér pakolás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×28 cm
1932805
10054
343
Elekfy Jenő (1895-1968): Hajóra rakodás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 1124277
10055
343
F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
1939267
10056
343
Farkas jelzéssel: Tájkép piros alakokkal. Olaj, vászon, foltos, 46×55 cm
1932879
10057
343
Farkas jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
1922359
10058
343
11000
Fegyó Béla (1943-): Tanya napsütésben. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 45×60 cm 1934392
10059
343
Fekete jelzéssel: Épület. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×17 cm
1934184
10060
343
Ferenczi Béla (?-): Életkép. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF