Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

Ducsay Béla(1893-1967): Boci pihen. Szén, papír, jelzett, hagyatéki bélyegzővel, papírra ragasztva, 18×27 cm
10048.

Rufpreis:
2 800 HUF

Edvi Illés Ödön (1877-1945): Duna parti halász. Akvarell, papír, kopott, üvegezett keretben, 29×39 cm
10049.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Egry jelzéssel: Balatoni fények. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 24×44 cm
10050.

Rufpreis:
8 000 HUF

Egry jelzéssel: Őszi erdő, olaj, farost, üvegezett fa keretben, 33×23 cm
10052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Elekfy Jenő (1895-1968): Szekér pakolás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×28 cm
10053.

Rufpreis:
6 000 HUF

Elekfy Jenő (1895-1968): Hajóra rakodás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm
10054.

Rufpreis:
3 000 HUF

F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
10055.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Farkas jelzéssel: Tájkép piros alakokkal. Olaj, vászon, foltos,  46×55 cm
10056.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkas jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
10057.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fegyó Béla (1943-): Tanya napsütésben. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 45×60 cm
10058.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Fekete jelzéssel: Épület. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×17 cm
10059.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ferenczi Béla (?-): Életkép. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm
10060.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF