Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1933336
10098
343
Jancsó jelzéssel: Háztetők a nap alatt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 60×44 cm
1741019
10099
343
Jánossy Ferenc (1926-1983): Utca részlet. Tus, papír, jelzett, 33×50 cm
1749704
10100
343
Jánossy Ferenc (1926-1983): Szerelmes vallomás. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm
1937681
10102
343
3200
Józsa János (1936- ): Fovolázók Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 10x30 cm 1937676
10103
343
Jurida Károly (1935-2009):: Görgey Artúr Buda visszafoglalásánál Rézkarc, papír. Jelzett. 29x38 cm 1881259
10104
343
Kass jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm
1939659
10105
343
Kazovszkij jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 70×50 cm 1919631
10106
343
11000
Kádár jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, karton, 40×55 cm
1939362
10107
343
Kádár jelzéssel: Vízparti fák. Gouache, papír, üvegezett keretben, 24×35 cm
1904227
10108
343
50000
Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm
1917095
10109
343
Kiss jelzéssel: Napraforgó. Olaj, farost, 65×50 cm
1936553
10110
343
M. Kiss József (1936-1999): Magyargyerőmonostori templom, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 48,5×33,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF