Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1932917
10073
343
Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, foltos, 70×70 cm
1910617
10074
343
Gyivi jelzéssel: Karikatúrák, 3 db, Vegyes technika, papír, hajtásnyomok, 27×23 cm
1934478
10075
343
Gyökössy Lajos (1880-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×52 cm 1812186
10076
343
65000
1934559
10077
343
GyurIcs Éva: Virágok. Akvarell, papír. Dedikált 11x21 cm 1937427
10078
343
Hajzer Ildikó (1989- ): Egy esős éjjel Párizsban, olaj, vászon, jelzett, 30×40 cm
1919525
10079
343
Halápy jelzéssel: Kunyhó. Pasztell, papír, 32×49 cm
1905173
10080
343
Haranghy Jenő (1894-1951) Fáradt ló és a teherhajó. Rézkarc, papír, jelzett, 26×16 cm 1174037
10081
343
1174035
10082
343
1174041
10083
343
Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Betakarítás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×60 cm
1903430
10084
343
Helbing Ferenc (1870-1958): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett (más szignóval), üvegezett keretben, 15×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF