Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1933293
10172
343
Perlmutter Izsák (1866-1932)-Prihoda István (1891-1956): Kislány játékaival. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×16 cm 1908741
10173
343
Rausch jelzéssel: Vérmező 1961. Ceruza, papír, 15×23 cm
1905071
10174
343
1905350
10175
343
RE jelzéssel: Mesefa. Olaj, vászon, 29,5×25 cm 1933268
10176
343
Remsey Jenő (1885-1970): Magányos csónak. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 30×32 cm
1937644
10177
343
Rékassy Eszter (1966-): Velence. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13,5×9,5 cm 1937646
10178
343
Rékassy Eszter (1966-): Velence. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10,5×21 cm 1932836
10179
343
Réti Mátyás (1922-2002): Napraforgós csendélet. Színes linó, karton, jelzett, 44×30 cm 1940086
10180
343
28000
RGY jelzéssel: Megállóban. Akvarell-tus, papír, 36×25 cm 1933317
10181
343
RGY jelzéssel: Fatörzs. Pasztell, papír, üvegezett kertben, 61×44 cm 1933716
10182
343
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24x16 cm 1939722
10183
343
Róna jelzéssel: Vajdahunyad vára. Gouache, papír, szakadásokkal, üvegezett keretben, 49×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF