Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 299

Perlmutter Izsák (1866-1932)-Prihoda István (1891-1956): Kislány játékaival. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×16 cm
10172.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rausch jelzéssel: Vérmező 1961. Ceruza, papír, 15×23 cm
10173.

Rufpreis:
2 000 HUF

10174.

Rufpreis:
4 000 HUF

RE jelzéssel: Mesefa. Olaj, vászon,  29,5×25 cm
10175.

Rufpreis:
3 000 HUF

Remsey Jenő (1885-1970): Magányos csónak. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 30×32 cm
10176.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rékassy Eszter (1966-): Velence. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13,5×9,5 cm
10177.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rékassy Eszter (1966-): Velence. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10,5×21 cm
10178.

Rufpreis:
5 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Napraforgós csendélet. Színes linó, karton,  jelzett, 44×30 cm
10179.

Rufpreis:
2 000 HUF

RGY jelzéssel: Megállóban. Akvarell-tus, papír, 36×25 cm
10180.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

RGY jelzéssel: Fatörzs. Pasztell, papír, üvegezett kertben, 61×44 cm
10181.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24x16 cm
10182.

Rufpreis:
8 000 HUF

Róna jelzéssel: Vajdahunyad vára. Gouache, papír, szakadásokkal, üvegezett keretben, 49×39 cm
10183.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF