Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 299
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1934651
10085
343
Herman Lipót (1884-1972): Balaton partján.Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×34 cm
1919622
10086
343
Holló jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 30×38 cm 1917188
10087
343
Holló jelzéssel: Idős asszony portréja. Olaj, vászon, 40×30 cm
1934290
10088
343
Horváth László (?-): Zsombékos. Olaj, farost, sérült keretben, 20×24 cm
1937670
10089
343
Iglay József (1905-1980): Libák, akvarell, papír, jelzett, 32×45,5 cm 1915535
10090
343
Imre István (1918-1983): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, kopott, 31×41 cm
1782775
10091
343
11000
Imre István (1918-1983): Balaton. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×48 cm 1934272
10092
343
Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×29 cm
1849568
10093
343
60000
Innocent Ferenc (1859-1934): Múzsa. Olaj, karton, jelzett, keretben, 49×34 cm
1917142
10094
343
Irányi jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, 50×76 cm
1934308
10095
343
Iván Szilárd (1912-1988): Rajzoló kislány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×19 cm 1932794
10097
343
J.W. jelzéssel: Utcarészlet szökőkúttal. Rézkarc, karton, foltos, 21,5×14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF