Tábori József (1928-2001): Őszi délután. Olaj, vászon, jelzett, keretb... https://www.darabanth.com/de/343-Fernauktion/343.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Tabori-Jozsef-1928-2001-Oszi-delutan-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-70C39790-cm~II1856764
1856764
10224
343
Beschreibung: Tábori József (1928-2001): Őszi délután. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×90 cm
: tánczos_gábor