Wrábel Erzsébet (1959-): Tagolt térrendszer. Gipsz, olaj. Jelzett, 17x... https://www.darabanth.com/de/343-Fernauktion/343.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Wrabel-Erzsebet-1959-Tagolt-terrendszer-Gipsz-olaj-Jelzett-17x18-cm-Keretben~II1935093
1935093
10243
343
14000
Beschreibung: Wrábel Erzsébet (1959-): Tagolt térrendszer. Gipsz, olaj. Jelzett, 17x18 cm Keretben.
: turóczi_márk