Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

10213.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Schéner jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 54×38 cm
10214.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sinkó Károly (1910 - 19679: Sopron. Tus, papír, Jelzett. 20x24 cm Üvegezett keretben.
10215.

Rufpreis:
10 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Téli Szigliget, színes linó, papír, jelzett, 20×22 cm
10216.

Rufpreis:
1 600 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Este a parkban, olaj, farost, hátulján jelzett, 50×30 cm
10217.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Somlai Vilma (1938-2007): Kompozíció, olaj, farost, jelzett, 28×28 cm
10218.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Somogyi Imre (1918-1999): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben,  60×50 cm
10219.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Stettner Béla (1928-1984): Kiállítás megnyitó. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×19,5 cm
10220.

Rufpreis:
1 000 HUF

Surányi Nándor (?-): Esztergomi táj. Rézkarc, karton, jelzett, 24×32 cm
10221.

Rufpreis:
1 600 HUF

10222.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szabó jelzéssel: Női fej. Olaj, farost,  55×39 cm
10223.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabó jelzéssel: Látomás. Olaj, farost, keretben, 65×65 cm
10224.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
34

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF