Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1799378
10213
332
2200
1851897
10214
332
Schéner jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 54×38 cm
1856787
10215
332
Sinkó Károly (1910 - 19679: Sopron. Tus, papír, Jelzett. 20x24 cm Üvegezett keretben. 1853828
10216
332
Somlai Vilma (1938-2007): Téli Szigliget, színes linó, papír, jelzett, 20×22 cm 1859080
10217
332
6500
Somlai Vilma (1938-2007): Este a parkban, olaj, farost, hátulján jelzett, 50×30 cm 1857668
10218
332
4400
Somlai Vilma (1938-2007): Kompozíció, olaj, farost, jelzett, 28×28 cm
1851614
10219
332
22000
Somogyi Imre (1918-1999): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×50 cm 1854049
10220
332
Stettner Béla (1928-1984): Kiállítás megnyitó. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×19,5 cm 1854758
10221
332
Surányi Nándor (?-): Esztergomi táj. Rézkarc, karton, jelzett, 24×32 cm
1755808
10222
332
24000
1832389
10223
332
Szabó jelzéssel: Női fej. Olaj, farost, 55×39 cm
1851953
10224
332
Szabó jelzéssel: Látomás. Olaj, farost, keretben, 65×65 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF