Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1854689
10114
332
Kaszás jelzéssel: Külvárosi telep. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm 1839344
10115
332
14000
Katona jelzéssel: Erdei házak holdfényben. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×52 cm
1853991
10116
332
Kádas István (1941-): Bartók. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kis szakadás, 18,5x15 cm 1856139
10117
332
Kádár jelzéssel: Női portré. Szén, papír, apró szakadással, felcsavarva, 64×48 cm 1851908
10118
332
Kárpáthy jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, keretben, 33×52 cm 1851853
10119
332
Kellér Dezső (1905-1986) színész, konferanszié tollrajza Vas Zoltán (1903-1983) író, 56-os államminiszterről. 10x13 cm
1852384
10120
332
Kéri Imre (1945-): Triptichon Caravaggionak. Mezzotinto, papír, jelzett, 25,5×21 cm 1806786
10121
332
Kiss Terézia (1928- ): Gránátalmás csendélet, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×43 cm 1859356
10122
332
Kiss Terézia (1928- ): Olvasó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×40 cm 1852255
10123
332
Klie jelzéssel: Napernyő alatt. Pasztell, papír, 50×70 cm
1852047
10124
332
Kmetty jelzéssel: Beszélgetők. Szén, papír, 30×21 cm
1859462
10125
332
Kmetty jelzéssel: Vázlatrajz. Szén, papír, 30×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF