Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1853749
10321
332
22000
Jelzés nélkül: Alpesi életkép. Olaj, fémlemez, keretben, 30×40 cm 1855437
10322
332
Jelzés nélkül: Divatrajzok. 16 db, pauszpapír, vegyes technika, 31x24 cm 1825270
10323
332
Jelzés nélkül: Favágók. Olaj, vászon, keretben, 56×45 cm
1855812
10324
332
1927 Jelzés nélkül: Színész fejek, ceruza, papír, 26 db színész karikatúra (Ódry Árpád, Fedák Sári, Gombaszögi Ella, stb.), albumba ragasztva, feliratozva 1861898
10325
332
Jelzés nélkül: Kompozíció. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 46×35 cm 1800328
10326
332
Jelzés nélkül: 4 db linómetszet, papír, 11×12 cm (4×)
1853469
10327
332
Jelzés nélkül: Erdélyi üveg ikon, fa keretben, 38×26,5 cm 1853472
10328
332
Jelzés nélkül: Erdélyi üveg ikon, fa keretben, 38×28 cm 1806943
10329
332
Jelzés nélkül: A parasztseregek harca a nemesi bandériumokkal, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×30 cm 1806948
10330
332
Jelzés nélkül: Szocialista brigád, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 19,5×30 cm 1861874
10331
332
Jelzés nélkül: Házak a magasban. Olaj, karton, keretben, 28×34 cm 1799317
10332
332
Heves megyei épületek. 9 db rézkarc, jelzett, albumban, 9,5×13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF